w

Graczy czeka twardy reset rang w odcinku 3 Valoranta? Rioter wyjaśnia o co chodzi

Riot Games

Rioter rozwiewa spekulacje graczy dotyczące resetu rang w Valorancie


Nikogo nie powinno dziwić, że w każdym akcie w Valorant musimy ponownie rozgrywać 5 meczów rankingowych i “wbijać” rangę. Jednak nie zaczynamy od zera, a nasze MMR nie jest resetowane.

Przed 3. odcinkiem graczy obiegła jednak informacja, że to się zmieni i już za kilka dni zaczniemy od zera. Oznaczałoby to wielki chaos i zamieszanie przez kilka tygodni. Czy tak będzie? Postanowił odpowiedzieć na to jeden z pracowników.

Twardy reset rang

Od premiery Valorant minęło już dokładnie 12 miesięcy, czyli gra obchodzi właśnie rocznicę. W związku z tym gracze przygotowują się na dużą aktualizację odcinka 3 i nowego agenta. Chociaż nie ma wielu informacji o tym, co dokładnie zostanie wprowadzone, powstały liczne spekulacje.

Niektórzy obstawiają, że Riot zmieni nieco ekonomię (i znerfi Odina lub go całkowicie usunie) i kolejkę rankingową. Drudzy oczekują, że wszystko zacznie się od nowa i MMR oraz rangi zostaną całkowicie zresetowane do stanu początkowego.

Jeżeli tak by się stało, wszystkie rangi na początku grałyby ze sobą niezależnie od tego co posiadały wcześniej. Czyli Żelazo z Diamentem i tak dalej i tak dalej – w skrócie wielki chaos.

W temacie postanowił wypowiedzieć się starszy projektant do spraw rywalizacji, który stwierdził, że nie będzie czegoś takiego i społeczność nie ma się o co martwić.

Zapowiedział również transmisję na żywo, która odbędzie się 21 czerwca o godzinie 19:00, gdzie poznamy więcej szczegółów o nadchodzącym odcinku.