w

Jak mógłby wyglądać interfejs w trybie obserwatora w Valorancie? Riot się ociąga, więc gracze przejmują inicjatywę

Riot mimo zapewnień nadal nie pokazał nawet ułamku prac nad trybem obserwatora.


Deweloperzy na pewno pracują nad UI, które pozwoli lepiej pokazywać to, co dzieje się w Valorancie. Obecnie to właśnie to zamieszanie sprawia, że turnieje w nowym FPS’ie Riotu chwilami oglądało się po prostu ciężko.

Wiadomo, że dostosowanie wszystkiego nie jest takie proste i dlatego to zajmuje tyle czasu. Teraz jednak gracze pokazują, że można by było wypuścić nawet wersję beta w oparciu o którąś z propozycji samej społeczności.

Jak mógłby wyglądać interfejs w trybie obserwatora

Użytkownik Reddita o nicku “alba7or” pokazuje, jak według niego mogłoby to wyglądać.

Powstały nawet propozycje kart z podsumowaniem. Wygląda to naprawdę schludnie i pasuje kolorystycznie do stylu obranego przez Riot. Oczywiście, to jedynie fanowska praca, więc nie należy się spodziewać, że będzie perfekcyjna.

Zdaje się jednak, że jest to dobry kierunek, który można by było kontynuować. Na pewno deweloperzy śledzą tego typu projekty i być może korzystają z niektórych pomysłów.

Zupełnie nie wiadomo, kiedy Riot zdecyduje się na pokazanie swojej wersji i zaimplementowanie jej do Valoranta. Prawdopodobnie jest to kwestia bardziej kilku tygodni, niżeli miesięcy. Nadal jednak to tylko gdybanie.