Jakie wydarzenia przygotował Riot graczom na rocznicę Valorant? Nocny Rynek, Przepustki i nie tylko

Valorant

Reklama

Co Riot szykuje graczom na rocznicę Valorant?

Reklama


Drugiego czerwca Valorant obchodził swoje urodziny. W związku z tym czerwiec stał się miesiącem, w którym w Valorant będzie się działo.

Deweloperzy przygotowali graczom kilka ciekawych atrakcji. Między innymi Nocny Rynek i głosowanie na skórki, które mają powrócić do sklepu. Wydarzeń jest o wiele więcej, co należy wiedzieć?

NOCNY.RYNEK (2 czerwca)

Wrota Nocnego Rynku stanęły otworem. Na zainteresowanych czeka sześć losowych skórek w promocyjnych cenach i unikatowej dla każdego nabywcy wersji.

Reklama

Zestaw „PODZIEL SIĘ” (początek głosowania 2 czerwca)

Wypowiedzcie się. Zagłosujcie i zobaczcie, które z waszych ulubionych skórek broni powrócą w zestawie „Podziel się” – do tego w szczytnym celu!

Najpierw zajrzyjcie tutaj i oddajcie głos między 2 a 7 czerwca na preferowany przez was zestaw przedmiotów. Zwycięzcy głosowania zostaną ogłoszeni 16 czerwca.

Następnie kupcie zestaw między 22 czerwca a 8 lipca: 50% wpływów ze sprzedaży skórek broni oraz 100% wpływów ze sprzedaży akcesoriów z zestawu „Podziel się” w tym okresie zostanie przekazane na rzecz Funduszu Oddziaływania Społecznego Riot Games działającego we współpracy z Impact Assets.

Więcej szczegółów dotyczących Funduszu Oddziaływania Społecznego Riot Games znajdziecie na jego stronie (link do strony po angielsku).

Karty Gracza (9 czerwca)

Wygospodarujcie sobie trzy miejsca na waszej liście kart gracza VALORANT do zdobycia i skompletujcie zestaw RK1 w Edycji Limitowanej z okazji odcinków 1, 2 i 3.

Sposób uzyskania tej zawartości:

  • Odcinek 1 (9 czerwca) – miejcie oczy dookoła głowy, szukając tego łupu.
  • Odcinek 2 (14 czerwca) – tę dostawę otrzymacie w postaci specjalnego łupu Prime Gaming z okazji RK1.
  • Odcinek 3 – tę zawartość otrzymacie w ramach pierwszej w historii gry Przepustki wydarzenia RK1 (więcej informacji poniżej).

Przepustka Bojowa Społeczności (od 13 do 25 czerwca)

Każdy z naszych regionów VALORANT weźmie udział w głosowaniu na unikatowy przedmiot, który okaże się najbardziej reprezentatywnym symbolem danego regionu. Kandydatami będą graffiti, przywieszki do broni oraz tytuły. Zespół twórców VALORANT dokona przeglądu rzeczy z największą liczbą głosów. Następnie wybrane przedmioty pojawią się w przyszłej, tworzonej z pomocą społeczności Przepustce bojowej w odcinku 4.

Głosowania będą przebiegać lokalnie, dlatego obserwujcie regionalne kanały VALORANT w oczekiwaniu na dalsze informacje.

WWFEST powraca (25 czerwca)

wwFest – festiwal muzyki i sztuki eksperymentalnej – wprowadził VALORANT w 2021 rok, a teraz powraca z okazji RK1. Tym razem będziemy gościć artystów z całego świata, pojawi się też zupełnie nowy gwóźdź programu.

Przepustka wydarzenia RK1 (od 22 czerwca do 6 lipca)

Mimo że tak właściwie to nasze urodziny obchodzimy, mamy dla was jeszcze jeden prezent: Przepustkę wydarzenia RK1, którą wszyscy dostaną za darmo.

Bez wymogów wstępnych, bez konieczności wydania VP – po prostu siedem poziomów dostępnych wyłącznie w trakcie RK1 przedmiotów takich, jak choćby karta gracza czy przywieszka do broni z odcinka 3. Wystarczy, że będziecie grali w VALORANT i zdobywali PD, aby odblokować tę zawartość.

Stream na żywo odcinka 3 (21 czerwca)

Gdy RK1 dobiegnie końca, zacznie się odcinek 3. Dołączcie do panelu dyskusyjnego, w którym wezmą udział zespoły odpowiedzialne za tryb rankingowy, agentów i zawartość premium, aby porozmawiać o odcinku 3 i drugim roku gry.

Transmisja na żywo zacznie się na Twitchu, 21 czerwca o 19:00 CEST.

Dopalacz Drużynowy (od 22 czerwca do 26 lipca)

Zyskacie więcej w VALORANT, grając ze znajomymi. Dołączajcie do kolejki z waszymi ulubionymi otwierającymi fragującymi, wspierającymi i lurkerami, aby zdobyć dodatkowe PD w dowolnym trybie VALORANT. Dopalacz drużynowy potrwa miesiąc, od 22 czerwca do 26 lipca, przy czym dokładne terminy będą zgrane z lokalnymi premierami patchów.

Dopalacz zależy od liczebności waszej grupy. Dołączcie do kolejki we dwójkę, a zyskacie o 8% więcej PD. Sformujcie budzące postrach trio, a otrzymacie 12% bonusu. Czteroosobowa grupa zgarnie 16%. Pięcioosobowy skład może liczyć na 20% PD więcej.

Pamiętajcie: dopalacz drużynowy zapewniający dodatkowe doświadczenie działa we wszystkich trybach poza grami niestandardowymi. Dopalacz wygaśnie 26 lipca (sprawdźcie datę publikacji patcha w waszym regionie). Spokojna głowa: przypomnimy wam o zbliżającym się końcu wydarzenia.

Zrównanie kont (22 czerwca)

Co się robi po swoich urodzinach? Trzeba się szykować na kolejne! W odcinku 3 pojawi się kolejny dowód uznania i zarazem nagroda dla naszych graczy za czas poświęcony VALORANT.

Obejrzyjcie transmisję na żywo dotyczącą odcinka 3, aby dowiedzieć się więcej. Do zobaczenia w jej trakcie.

Nowy Agent

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej