w

Joules prawdopodobnie nową postacią w Valorancie. Przeciek z wyglądem agentki

Przerwa techniczna rozpoczęła się już w niektórych regionach, a gracze pokazują pierwsze nowości, jakie Riot wprowadził do plików.


Oprócz przykładowo ekranu powitalnego w akcie drugim, doszukano się również prawdopodobnie wyglądu nowej postaci, jaka wejdzie do gry za kilka miesięcy.

Informacje te nie są potwierdzone i nie powinny być w ten sposób traktowane. Wszystkie wiadomości bazują na plikach gry.

Joules w Valorancie

Jeden z leakerów odkrył grafikę, związaną z postacią o nazwie Joules. Nie wiadomo, czy jest to nazwa umiejętności, czy faktycznie nadchodzącej postaci, natomiast ujawniono również nową grafikę z kolejną, żeńską postacią.

Istnieje szansa, że to jakiś stary koncept przykładowo Killjoy, natomiast wówczas nie byłoby sensu go wrzucać do plików, skoro nie zostanie już w żaden sposób użyty. W tym momencie jeszcze za wcześnie, by przewidywać, że na pewno mówimy tutaj o nowej agentce, ale istnieje na to duża szansa.

W Polsce przerwa techniczna ma się zacząć jutro rano o godzinie 5:00. Wszystkie informacje odnośnie karnetu etc. powinniśmy poznać jeszcze dzisiaj. Już teraz pojawia się wiele szczegółów z drugiego aktu.

DołączObserwuj
Więcej z Valorant