w

Kiedy zobaczymy nową postać, lub nową mapę w Valorancie? Riot ma specjalne ogłoszenie

Bardzo możliwe, że już dzisiaj wieczorem zobaczymy nową mapę, lub postać. Riot wystąpi powiem na głównej scenie i będzie miał coś specjalnego do przekazania w związku z Valorantem.


Pierwszą nową postacią, jaką zobaczyliśmy w Valorancie była Raze. Nie było jej podczas wewnętrznych testów streamerów, youtuberów i innych twórców. Podobnie było z jedną z map, którą wszyscy poznali 7 kwietnia.

Do tej pory nie było żadnych sygnałów odnośnie tego, kiedy do gry może zostać dodane coś więcej, niż tylko zmiany balansu. Możliwe, że ten dzień właśnie nadszedł.

Nowa postać, lub mapa jeszcze dzisiaj?

Dzisiaj wieczorem, o godzinie 17:00 czasu polskiego Riot będzie miał ważne ogłoszenie odnośnie Valoranta. Jak czytamy w opisie filmu i samej grafiki, będzie to “Valorant update and announcement“.

Aktualizacje Valoranta odbywają się we wtorki, dzisiaj mamy czwartek. Bardzo możliwe, że nastąpi odsłonięcie czegoś nowego, by zostało to wprowadzone w przyszłym tygodniu, wraz z aktualizacją 0.51.

Gdzie oglądać?

Oczywiście możliwe, że nie chodzi tutaj o postać, ani o mapę. Riot może równie dobrze ogłosić datę premiery, albo coś zupełnie innego. Przypomnijmy jednak, że w obszarze treningowym widoczne jest pęknięcie, które może sugerować nową lokację.

Wszystkiego tego dowiemy się już dzisiaj po południu. Na pewno wszystko to brzmi niesamowicie dobrze, jeżeli chodzi o nowości w najbliższym czasie. W plikach jest jeszcze kilka informacji o możliwych postaciach, czy nowych trybach gry. Jedno jest pewne – będzie się działo.