w

Mało kto wie, że ta zawieszka w Valorant upamiętnia gracza, który zmarł na początku roku

Miły gest Riotu w stronę zmarłego gracza Valorant.


W aktualnej przepustce w Valorant standardowo znalazły się dodatki kosmetyczne takie jak skórki, graffiti i nie tylko. Oprócz tego są tam także dwie zawieszki na bronie.

Jedna z nich nie jest taka zwykła i ma ogromną wartość. Jest ona bowiem hołdem dla zmarłego na początku tego roku fana i gracza FPSa od Riotu. Jak się prezentuje?

Zawieszka Corbin’s Light

Riot Games jest deweloperem, który nie tylko wydaje gry i zawartości do niej, ale również działa charytatywnie. Szczególnie widać to w League of Legends, gdzie co jakiś czas pojawiają się skórki, których dochód przeznaczany jest na ich fundację. Tym razem postanowiono wrzucić do przepustki zawieszkę w kształcie gwiazdy, która jest hołdem dla zmarłego Corbina – wielkiego fana Valorant.

W tej przepustce bojowej znajdziecie również darmowy przedmiot w postaci przywieszki „Światło Corbina” – stworzonej, by uczcić Corbina, członka społeczności VALORANT. Przywieszka „Światło Corbina” oparta jest o notatki projektowe od Corbina i jego starszego brata i zawiera koordynaty do gwiazdy nazwanej jego imieniem przez fundację Make-A-Wish. Riot Games przekaże datek poprzez Fundusz Oddziaływania Społecznego Riot Games na rzecz the C-Squad Foundation – założoną przez niego w imieniu Corbina tuż przed jego śmiercią. Świeć nam jasno, Corbin.

Gwiazdę można zdobyć w darmowej części przepustki i nie trzeba inwestować w VP, aby ją odblokować. Dodatkowo od 16 do 30 listopada w sklepach pojawi się pakiet Valorant Give Back 2022. 50% dochodów ze skórek i 100% z akcesoriów trafi z niego do Riot Games Social Impact.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Valorant