w

Nowy fabularny cinematic z Valorant, co jeszcze wiadomo o lore?

Riot Games

Nowy film fabularny z Valorant i kilka nowych informacji o lore.


Fabuła w Valorant nie była rozwijana w takim stopniu, jak w League of Legends, a filmy animowane, nie wychodzą tak często. Riot zrobił graczom niespodziankę i wczoraj w nocy otrzymaliśmy kolejny cinematic.

Jest on kontynuacją pierwszego filmów i dowiadujemy się z niego nieco więcej informacji o lore w Valorant. Oprócz tego kilka ciekawostek zdradziła jedna z osób zaproszonych na przedpremierowy seans, która miała możliwość porozmawiania z Rioterami.

Fabuła Valorant

Gry typu FPS dla wielu graczy nie potrzebują wcale fabuły, a muszą być tylko grywalne. Są jednak fani, którzy od premiery czekali na to, aż deweloperzy zdradzą nieco więcej informacji o tym, co tak właściwie dzieje się w świecie Valorant. Riot Games znane jest ze swoich świetnych animacji, dlatego wielu graczy zastanawiało się, dlaczego Valorant do tej pory otrzymało ich tak mało. Niezapowiedzianie wczoraj w nocy wydany został kolejny, który jest kontynuacją wydarzeń z pierwszego filmu ukazanego prawie rok temu – SZTURMOWCY.

Oprócz tego co zawarte jest w filmie, kilka nowych faktów zdradziła fanka lore, która oglądała cinematic przedpremierowo i mogła porozmawiać z Rioterami zajmującymi się fabułą:

Co więc wiemy?

  • Istnieje lustrzane odbicie Ziemi.
  • Atakujący to lustrzani agenci.
  • Spike pochodzi z lustrzanej ziemi i został stworzony przez lustrzaną Killjoy.
  • Chcą zabrać Radiant, albowiem na ich planecie go nie ma.
  • Najstarsi agenci Valorant, jak Viper i Brimstone wiedzą o drugiej ziemi.

Dodatkowo, jak możemy zauważyć, jest to prawdopodobnie pierwszy przechwycony spike, albowiem Killjoy miała z nim kontakt po raz pierwszy. Oznacza to, że wypuszczona cztery miesiące temu animacja – RETAKE, odbywa się po DUALIZM.

DołączObserwuj
Więcej z Valorant