w

Odkryto zwiastun nowej postaci w Valorancie. Bombshell będzie pierwszym robotem w grze?

Leakerzy odkryli nowe informacje odnośnie następnego agenta, jaki może trafić niedługo do Valoranta.


Wiadomo, że w plikach Valoranta znajduje się kilka podpowiedzi odnośnie przyszłych postaci, jakie mogą pojawić się w grze. Wśród nich był także agent o nazwie kodowej “KillJoy”, co wiele osób tłumaczyło, jako zabójcza zabawka.

Teraz wygląda na to, że informacje o tym, że mowa tutaj o robocie, zaczynają się potwierdzać. W plikach pojawiły się nowe grafiki, zwiastujące nowego agenta.

Bombshell w Valorancie

Postać w plikach nosi nazwę kodową “KillJoy”, natomiast ostatecznie może się nazywać “Bombshell”. Co ciekawe, same zwiastuny są napisane w języku niemieckim, więc możliwe, że postać będzie pochodziła z Niemiec.

Sam plik został nazwany “KJ Tease”, czyli można przyjąć, że jest to zapowiedź bohatera. Na samych grafikach mamy kilka różnych wersji postaci – prawdopodobnie jej wstępne szkice, stworzone przez projektanta robota.

“PlayerCard_KilljoyTease_Displayname”

Zupełnie nie wiadomo jednak, jakimi umiejętnościami może dysponować Bombshell. Jedyną wskazówką jest tajemnicze urządzenie ze skrzydłami. Możliwe, że będzie to coś w rodzaju drona przenoszącego ładunek wybuchowy, to jednak tylko jedna z teorii graczy, która nie musi się spełnić.

Nie wiadomo również, kiedy możemy zobaczyć tę postać. Bardzo możliwe, że wyjdzie jeszcze w tym roku, w końcu pomiędzy Raze, a Reyną minęły zaledwie dwa miesiące. Przypomnijmy, że Raze zobaczyliśmy w dniu startu bety, czyli 7 kwietnia, natomiast Reynę na premierę gry, czyli 2 czerwca.