w

Opis aktu 3 w 3 odcinku Valoranta. Nowa przepustka, nowe skórki, nowy agent i więcej

Riot dodał już opis najnowszego, 3 aktu 3 odcinka Valoranta.


Gdy akt III odcinka 3 VALORANT zamknie ten rok, dojdzie do zderzenia światów, w wyniku którego ODBICIE ulegnie zniszczeniu.

Uczcijcie premierę serialu animowanego Arcane dodatkami do waszej kolekcji VALORANT i wskoczcie w odświętne wdzianko, aby podjąć nowego agenta strażnika, Chambera (16 listopada). Sprawcie też sobie zestaw skórek „Promienisty Kryzys 001” – będący ukłonem w stronę kolorowych komiksów, które niegdyś wypełniały półki w kioskach.

Nowe skiny

Zatriumfujcie nad złem w najbardziej ponury dzień na świecie z najnowszą kolekcją skórek, Promienistym Kryzysem 001, której twórcy inspirowali się komiksami zamieniającymi bohaterów w prawdziwe legendy. Kolekcja do nabycia w waszym lokalnym sklepie VALORANT.

Riot x Arcane

Świętujcie premierę pierwszego animowanego serialu Riot, zdobywając kolejne poziomy przepustki inspirowanej Arcane lub kupując w sklepie zestaw kolekcjonerski Arcane. Wchodzące w jego skład przedmioty można nabyć wyłącznie jako część pełnego zestawu dostępnego tylko w trakcie wydarzenia VALORANT RiotX Arcane.

Nowy agent – Chamber

Francuski projektant broni Chamber został stworzony do neutralizacji wrogów z zabójczą precyzją.

Wkrótce po rozpoczęciu aktu III wykorzystacie niestandardowy arsenał tej postaci, by zniweczyć każdy plan przeciwnika: będziecie chwytać rywali w pułapki, wprowadzać ich w błąd co do waszego położenia i pozbawiać życia z bezpiecznej odległości.

Tryb rankingowy

Tryb rankingowy wzbogacą nowe dodatki, dzięki którym łatwiej osiągniecie najlepszą rangę. Wraz z patchem 3.10 powrócą grupy pięcioosobowe – będą one dostępne dla każdego niezależnie od rangi, ale za grę w tym formacie zdobędziecie nieco mniej punktów oceny rankingowej. Natomiast grupa czteroosobowa zniknie z kolejki rankingowej.