w

Ósma mapa nadchodzi do Valoranta. Wszystko, co trzeba wiedzieć o kolejnej lokacji

Riot Games nieustannie poszerza pulę map w Valorancie. Obecnie krążą pogłoski o ósmej już planszy w grze.


Jeszcze w wersji beta Valorant oferował swoim graczom tylko 3 mapy. Z czasem pula ta poszerzyła się o dodatkowe 4, a w ostatnim czasie deweloperzy dodali chociażby Fracture. Obecnie krążą pogłoski o tym, że Riot Games zamierza dodać do swojego FPS-a kolejną planszę. Co więcej znane są pewne wczesne ciekawostki, dotyczące jej układu oraz lokalizacji.

Wszystko, co należy wiedzieć na temat ósmej mapy w Valorancie

Ósma mapa w Valorancie została po raz pierwszy wspominana przez deweloperów w poście na blogu z 7 października. Piszą w nim przede wszystkim o rozwoju Fracture, jednak piszą tam również na temat nowej planszy:

Jeśli chodzi o to, co będzie dalej na „mapie 8”, nie będzie spoilerów, ale możesz znaleźć wskazówki w e-mailach o Fracture. Mam nadzieję, że nie zginęły one w twoim folderze ze spamem. Dwa e-maile wysłane do Rubena Pontesa z K Industries mówią o „geokopule obejmującej całe miasto”.


Kopuła ma podobno chronić mieszkańców miasta przed przypływami, lecz według prognoz mają one pozwolić na odbywanie się meczów. Nazwisko Rubena Pontesa ma wskazywać na to, iż plansza będzie znajdować się w Brazylii, a przynajmniej w Ameryce Południowej.

W chwili obecnej nie przekazono więcej wskazówek, które mogłyby dotyczyć ósmej mapy, choć prawdopodobnie bliżej terminu jej publikacji takowe się pojawią.