w

Prawdopodobny przeciek umiejętności nowego agenta, jaki niedługo pojawi się w Valorancie

Riot Games

Leaker udostępnia umiejętności nowego agenta w Valorant. Co będzie potrafił nowy kontroler?


Jeden z leakerów zajmujący się Valorant opublikował umiejętności nowego agenta. Ma być on kontrolerem, a jego skille będą złożone. Jednocześnie autor ostrzega, że mogą zostać one zmienione przed publikacją na oficjalnych serwerach. Z tego powodu warto, jest brać na nie małą poprawkę.

Nowy agent

Aktualnie w Valorant znajduje się już 20 różnych postaci. Natomiast najnowszą z nich jest wydana 27 kwietnia Fade. Z tego powodu gracze czekają na kolejnego agenta, a ten wydawać się może, że pojawi się już niedługo. Teraz osoba odpowiedzialna za wycieki pokazała światu nowe umiejętności. Oto one:

  • Bubble(E): WYPOSAŻ bańkę i wejdź w fazę, aby położyć bańkę, naciskając ponownie klawisz umiejętności. Aktywuj, aby stworzyć nieprzemijalną bańkę. Kule nie mogą przez nią przejść.
  • Tartarus Pit (Q): WYPOSAŻ ładowarkę Tartarus. STRZEL, aby wystrzelić pocisk, który zadaje obrażenia i spowalnia graczy w strefie.
  • Vision Taker(C): WYPOSAŻ SIĘ w wyrzutnię zniekształceń ścian. STRZEL, aby stworzyć niewielką linię zniekształceń. Wrogowie zostaną na krótko oślepieni, jeśli przez nią przejdą.
  • Golem(X): WYPOSAŻ lalkę Golema. STRZEL, aby ją rzucić. Wszyscy sojusznicy z drużyny otrzymają buff do regeneracji, a wrogowie dostaną debuff do rozpadu.

Według leakera informacje te pochodzą od osób zajmujących się kontrolą jakości. Dodatkowo sam model tajemniczego agenta nie jest jeszcze znany. Pewne jest natomiast, że to tylko mały podgląd pomysłów Riotu na tę postać, a powyższe umiejętności najprawdopodobniej w mniejszym lub większym stopniu zostaną zmienione.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Valorant