w

Oficjalna orezentacja nowej agentki w Valorant. Jak dokładnie wygląda i działa Skye?

Skye – nowa agentka w Valorant wkracza do gry.


Kim jest nowa agentka? Skye może leczyć sojuszników i rozrywać wrogów na strzępy, czas się temu nieco lepiej przyjrzeć.

Riot zaprezentował zwiastun prezentujący nieco lepiej nową agentkę – Skye. Przybliżono jej fabułę oraz wygląd zdolności w grze. Będzie dostępna w trzecim akcie. Skye zagramy dopiero w patchu 1.11, którego wydanie zaplanowano na 27 października.

Skye umiejętności

Regrowth (C)

Wyposaż lecznicze świecidełko. PRZYTRZYMAJ STRZAŁ, by uleczyć sojuszników w zasięgu i linii wzroku. Umiejętność może być użyta ponownie, aż do wyczerpania zapasów leczenia. Skye nie może uleczyć samej siebie.

Trailblazer (Q)

Wyposaż Tasmańskie tygrysie świecidełko. STRZEL, by wysłać i przejąć kontrolę nad drapieżnikiem. Podczas kontroli, STRZEL, by rzucić do przodu, eksplodując we wstrząsowym podmuchu i zadając obrażenia bezpośrednio trafionym wrogom.

Guiding light (E)

Wyposaż świecidełko Sokoła. STRZEL, aby wysłać go do przodu. Przytrzymaj, aby skierować go w kierunku celownika. Użyj umiejętności ponownie w locie, aby przetransformować go w błysk.

Seekers (X – superumiejętność – 6 punktów)

Wyposaż świecidełko Poszukiwacza. STRZEL, aby wysłać trzech Poszukiwaczy w kierunku trzech najbliższych przeciwników. Jeżeli Poszukiwacz dotrze do celu, zbliży się do niego.

Nowa agentka na pewno namiesza w świecie Valoranta. Choć mało osób miało okazję nią grać, to już wywołuje spore kontrowersje – to jednak nieodłączny element wydawania postaci przez Riot w jakiejkolwiek grze.