w

Project A zobaczymy w 2020 roku? Na to wskazuje czas zatrudnienia pracowników

Wygląda na to, że Project A wcale nie jest tak odległym projektem, jak się wydawało.


Wcześniej informowaliśmy o tym, że Riot poszukuje osób powiązanych ze streamowaniem i nagrywaniem filmów na youtube. Teraz pojawia się wiadomość odnośnie czasu zatrudnienia konkretnych osób powiązanych z Project A.

3 miesiące podczas lata

Riot szuka osób do pracy, które zajmą się modelami 3D w Project A. Sama ta informacja nie jest zbytnio zaskakująca. Padają tam jednak ramy czasowe. Okazuje się, że studio chce zatrudniać na około 3 miesiące w okresie letnim.

Można z tego wywnioskować, że Riot chce mieć gotowe modele jeszcze w tym roku. Możliwość składania swoich aplikacji mija w połowie stycznia, więc na pewno developerzy będą mieli w czym wybierać.

Nadal nie znamy ostatecznej daty premiery. Zatrudnienie pracowników od modeli może jednak sugerować, że faktycznie mówimy tutaj o 2020 roku, ewentualnie o początku następnego. Riot prawdopodobnie nie ma nałożonej konkretnej daty, natomiast pewnie zakładają sobie mniej więcej w której części roku ma wyjść Beta.

Póki co Riot odpowiada, że zespół odpowiedzialny za grę dalej pozostaje w ciemnościach, ale studio ma nadzieję podzielić się nowymi informacjami już wkrótce.

W tej chwili brak dalszych informacji o Projekcie A! Nadal czekamy na powrót zespołu z ciemności. Ale mam nadzieję, że wkrótce się odezwiemy!
Póki co trzeba czekać i mieć nadzieje, że Riot faktycznie niedługo się odezwie z nowymi informacjami.
Dołącz
Obserwuj
Więcej z Valorant