w

Propozycja skórki do Reyny z Valoranta sprawia, że gracze coraz przychylniej patrzą na skiny postaci

Riot wielokrotnie zaznaczał, że nie chce w tym momencie wprowadzać skórek postaci. Gracze widząc kolejne propozycje są jednak coraz bardziej przekonani do skinów Agentów.


Deweloperzy na pewno nie wprowadzą do Valoranta czegoś, co mogłoby zaburzyć kompetytywność. Stąd jeszcze przed betą gry mówiło się o tym, że w Valorancie nie będzie skórek postaci.

Riot jednak wspominał, że istnieje możliwość na ich wprowadzenie pod warunkiem, że deweloperzy znajdą odpowiedni sposób na nieingerowanie skinów w grywalność.

Propozycja skórki do Reyny

Społeczność tworzy naprawdę wiele rożnych propozycji tego, jak mogłyby wyglądać skórki postaci. Jednym z najpopularniejszych konceptów ostatnich dni jest coś, co zostało okrzyknięte “Prime Reyną”.

Trudno się nie zgodzić, że skórka wygląda całkiem przyjemnie, a jej złote elementy mołgyby działać pozytywnie na widoczność. Gracze coraz częściej wspominają, że w zasadzie skórki mogłyby zostać wprowadzone, jeżeli ich kolorystyka nie wpływałaby w negatywny sposób na całą grę.

Nie wiadomo jednak, czy Riot będzie zainteresowany tym kierunkiem. Wydaje się, że wszystko zależy od monetyzacji skinów broni.