w

Przeciek dźwięków i animacji nadchodzącego Agenta do Valoranta o nazwie KillJoy

Nowa aktualizacja, oznaczona jako 1.03 wprowadziła do plików kilka ciekawych nowości.


Patch 1.03 w końcu dotarł do Valoranta. Oprócz kilku zmian balansu i oczywiście nowych skinów, w plikach znalazły się odwołania do prawdopodobnie następnego Agenta.

Nazwa “KillJoy” pojawiała się w społeczności wielokrotnie. W aktualizacjach były do niej wielokrotne odwołania, a nawet karty przedstawiające domniemaną postać.

Nowe informacje o postaci

Sama postać może się nazywać także “Bombshell”, a samo KillJoy prawdopodobnie jest nazwą kodową. Nowy patch pokazał między innymi, jak będzie wyglądała animacja związana z używaniem umiejętności specjalnej Agenta. Nie wiadomo, czy będzie to jego efekt, czy przeciwników, na których skill zostanie użyty.

Wygląda to dość dziwnie, jakby rozrywanie czegoś. Przypomnijmy, że oryginalnie postać była uważana za robota. Tutaj za “szkielet” robi Phoenix, więc może się to jeszcze lekko zmienić. Ciekawie brzmią również nowe efekty dźwiękowe, jakie zostały odkryte w plikach.

Wszystkie nagrania trwają ponad 7 minut. I choć ciężko z nich coś sensownego wywnioskować, to są kolejnym dowodem na to, że to właśnie nad tą postacią pracuje obecnie Riot. Kiedy KillJoy może wejść do gry? Prawdopodobnie wraz z kolejnym aktem, czyli za kilka miesięcy.