w

Przeciek ujawnia, że następnym trybem w Valorancie nie będzie team deathmatch, ale gracze i tak się ucieszą

Wszyscy gracze Valoranta czekają na kolejne nowości.


Riot wielokrotnie zapewniał, że pracuje nad nowymi Agentami i trybami gry. Wśród tych wszystkich zapewnień pojawiał się tryb Deathmatch. Okazuje się, że w najnowszej aktualizacji dodano do plików informacje odnośnie jednym z trybów, który prawdopodobnie zostanie dodany do gry jako następny.

Niestety dla wszystkich, którzy czekali na team deathmatch, nie chodzi tutaj o niego, a bardziej o coś typowo rozgrzewkowego.

Jaki tryb trafi do Valoranta jako następny?

Przecieki z aktualizacji 1.03 informują o trybie FFA, czyli pojedynku każdego na każdego. To właśnie on ma być obecnie testowany na mapie Ascent.

“Wygląda na to, że Riot testuje tryb FFA. Na podstawie tych plików .umap wygląda na to, że Riot najpierw testuje FFA na Ascent.”

Co ciekawe, sama lokacja dla tego trybu zostanie zmieniona. Nie wiadomo jeszcze konkretnie jak, ale można się spodziewać pewnych modyfikacji.

Nie wiadomo, kiedy dokładnie do gry zostanie dodane FFA. Można zakładać, że Riot nie będzie czekał do kolejnego aktu, gdyż tryb ten jest naprawdę wyczekiwany. Jeżeli tylko wszystko pójdzie gładko, to prawdopodobnie FFA zobaczymy w niedalekiej przyszłości.

DołączObserwuj
Więcej z Valorant