w

Riot pracuje nad rankingiem najlepszych graczy w Valorancie, takim, jak w League of Legends

Dobre informacje dla wszystkich, którzy lubią śledzić najlepszych graczy na świecie.


Jeden z zawodników G2 poprosił Riot, by ten wprowadził kilka znaczących zmian w Valorancie. RiotZiegler nie tylko odpowiedział na prośby, ale także poinformował, że studio jest zainteresowane niektórymi funkcjami.

Chodzi tutaj szczególnie o ranking najlepszych graczy. Dokładnie taki, jaki znajduje się w League of Legends.

Propozycje zmian od gracza G2

m1xwell na swoim profilu Twitter zaproponował w sumie cztery zmiany. Możliwość wejścia do obszaru treningowego podczas oczekiwania na mecz, stworzenie systemu ELO, dołączanie trenerów do prywatnych meczów oraz rework umiejętności specjalnej Viper.

Riot odniósł się tylko do jednej propozycji, inne pozostawiając póki co bez odpowiedzi. Ale i to cieszy, bo chodzi tutaj o ranking najlepszych graczy. Jak czytamy:

“Pracujemy nad planami czegoś takiego, ale nie mamy ETA. Jesteśmy zdecydowanie zainteresowani umożliwieniem graczom sprawdzenia, kto jest najlepszy z najlepszych.”

Nie wiadomo, kiedy można się spodziewać takiego rankingu, natomiast Rioter wspomina o “pracach nad planami”. To sugeruje, że będzie trzeba trochę poczekać.

Choć “trochę” wcale nie musi oznaczać kilku miesięcy. Deweloperzy ostatnio zaskakują tempem prac i tak samo może być w tym wypadku. Co z pozostałymi punktami zaproponowanymi przez gracza? Wygląda na to, że albo Riot na tym nie pracuje, albo już coś się dzieje w tych tematach i deweloper nie chce ujawniać nadchodzących nowości i zmian.