w

Riot strollował graczy, łącząc Valoranta z zespołem K/DA z League of Legends

Riot już na starcie zamkniętych testów Valoranta informował, że nie będzie łączył światów FPS’a z League of Legends. Trochę jednak złamano tę obietnicę.


Początkowo z przecieków wynikało, że w Valorancie pokażą się skórki związane z URF’em, finalnie jednak okazało się, że chodziło o nazwę skina “NERF”. Potem mieliśmy epizod z animowaną emotką, przedstawiającą Poro.

Finalnie jednak połączenie tych dwóch gier przyszło z zupełnie innej strony, od Anny Donlon, która zajmuje się Valorantem i którą możecie kojarzyć z różnych ogłoszeń.

Valorant X League of Legends

Na swoim profilu Facebook, Anna Donlon przyznała, że wiele osób pyta ją o możliwy “crossover” pomiędzy LoLem, a Valorantem.

“Wielu z was pyta mnie o crossover League of Legends i VALORANT. Nie jestem pewna, czy właśnie to macie na myśli, ale wywołuje to uśmiech na mojej twarzy.

Szczęśliwego piątku! To był szalony, intensywny, ekscytujący i wyczerpujący tydzień. Zatańczmy!”

Zatańczy oznacza naprawdę taniec. Na klipie widzimy połączenie K/DA, czyli znanego zespołu z League of Legends z Brimstone.

Raczej nikt się nie spodziewał, że właśnie w ten sposób Riot wszystkich zaskoczy. Widać, że deweloperzy mają spore poczucie humoru i są zadowoleni z bety Valoranta. Być może w przyszłości do gry zostaną dodane tego rodzaju emotki i tańce – klip powyżej to jednak żadne potwierdzenie.