w

Najnowsze przecieki sugerują, że Riot od wielu miesięcy testuje tryb Battle Royale w Valorancie

Według znanego leakera Riot rozpoczął testowanie trybu battle royale w Chinach.


Znany leaker, PlayerIGN, który wsławił się między innymi na trafnych przeciekach dotyczących PUBG, jeszcze rok temu informował, że deweloperzy Valoranta tworzą tryb battle royale.

Ten ma być cały czas testowany w Chinach. Teraz opublikował film, na którym krótko tłumaczy, skąd ma informacje dotyczące nadchodzącego trybu rozgrywki do FPS-a Riot Games.

Tryb battle royale coraz bliżej Valoranta?

Plotki, które krążyły pod koniec ówczesnego roku, wskazywały na to, że deweloperzy Riotu pracowali nad stanem powalenia. Oznacza to, że zamiast natychmiastowej śmierci, gracze byliby w stanie, z którego mogliby zostać wskrzeszeni. To idealnie pasuje do battle royale.

Dlatego moje połączenie jest istotne, ponieważ moje źródła potwierdzają, że gracze z chińskiej społeczności PUBG zostali zaproszeni na prywatny test Valoranta w listopadzie ubiegłego roku.

Na poniższym filmie leaker ujawnia, skąd ma informacje na ten temat oraz wskazuje na swoje poprzednie, trafne przecieki:

Video

Bardzo prawdopodobne, że Valorant pójdzie w ślady swojego konkurenta – CS:GO – i stworzy własny tryb battle royale. Byłoby to naprawdę opłacalne posunięcie, zwłaszcza że tego typu rozgrywka jest na chwilę obecną bardzo popularna i gracze pokochali ją w ostatnich paru latach.

DołączObserwuj
Więcej z Valorant