w

Riot ujawnia pierwsze spojrzenie na nowego Agenta w Valorancie. Kiedy wyjdzie?

Po raz pierwszy zobaczyliśmy zarys nowego Agenta, jaki zostanie dodany do Valoranta.


Agenci stanowią zupełną podstawę Valoranta. Stąd nie dziwi fakt, że jest to jeden z najgorętszych tematów w społeczności. Wiele mówiło się o tym, że następny będzie “Bombshell”. Czy na pewno?

Najnowsze wiadomości od twórców wspominają nieco więcej o Agentach i tym, jak będą wydawani. Co ciekawe, zobaczyliśmy również zarys kolejnej postaci.

Nowa postać w akcie 2 Valoranta

Valorant dzieli się na odcinki i akty. Odcinki trwają około pół roku, natomiast akty po 2 miesiące. Postacie mają wychodzić co akt, więc nie trudno policzyć, że w sumie będzie 6 Agentów każdego roku. Podczas nowej prezentacji, po raz pierwszy pokazano bohatera, jakiego można się spodziewać w następnym akcie.

Mamy tutaj zarys nadchodzącej postaci w drugim akcie, czyli w sumie za kilka tygodni. Gracze w miarę szybko dopasowali model, natomiast wydaje się to nietrafionym strzałem, gdyż poniższa grafika to po prostu stary model Reyny.

Akty i odcinki będą przybliżać graczom również fabułę. Więcej o niej pojawi się w momencie odsłonięcia 2 odcinka. Największe funkcje i nowości będą wypuszczane właśnie wraz ze startem odcinków, czyli mniej więcej co pół roku.

Nowy sezon według przecieków rozpocznie się już 4 sierpnia i potrwa do 13 października. Nie jest to jednak potwierdzona data i bazuje jedynie na informacjach w plikach gry, które mogą się zmienić.