w

Riot wie, że Valorant wymaga zmian u podstaw. Wzmocni atakujących i znerfi broniących

Valorant jest w momencie, gdy musi wprowadzić jakieś większe zmiany do swoich podstaw, by na nowo zainteresować społeczność.


Riot doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że skoro nowy karnet, postać i mapa nie sprawiły, że społeczność nie wróciła do aktywnego grania, to ewidentnie coś jest nie tak.

Nie da się ocenić ilości osób na serwerach, natomiast tak samo wyświetlenia na Twitch, jak i trendy Google pokazują spadek Valoranta, przynajmniej jeżeli chodzi o zainteresowanie.

Co planuje Riot?

Deweloperzy ujawnili, że chcą wprowadzić zmiany do rdzenia Valoranta. Chodzi tutaj o to, by wzmocnić atakujących.

Fragment filmu z kanału: HITSCAN – Ryan & Mysca

Studio już planuje zmiany kilku postaci. Sporego buffa może spodziewać się między innymi Breach, postać, która od dłuższego czasu wymagała poprawek. Przy okazji znerfiona zostanie Killjoy oraz Cypher.

W ciągu następnych tygodni na pewno należy spodziewać się zmian u kilku postaci. Finalnie mają one doprowadzić do pewnej zmiany w mecie oraz zmienić nieco balans po wyjściu Skye. Czy to wszystko zadziała? O tym gracze przekonają się dopiero za jakiś czas. Następna aktualizacja prawdopodobnie zostanie wydana już w nadchodzącym tygodniu.