w

Riot zaprosił graczy CS:GO, LoL, Fortnite, Overwatch do streamowania Valorant. Zweryfikowano też profile

Riot Games

Kolejne uznane źródło potwierdza datę 2 marca jako tę, w której pojawi się więcej informacji o Valorant.


Valorant wzbudza coraz więcej emocji. Kolejne, zaufane źródło informuje, że już jutro mają się pojawić obszerne informacje o becie.

Dodatkowo, wszystkie profile na Twitterze zostały zweryfikowane. Choć nie jest to dużym zaskoczeniem, bo już wcześniej można było się zorientować, że zostały założone przez Riot Games.

Więcej informacji 2 marca, streamerzy i pro będą pomagać

Riot znany jest z podejmowania współprac ze streamerami i youtuberami. Widać to było chociażby przy wersji beta Legends of Runeterra (karcianki), która na kilka dni przejęła Twitch.

Rod Breslau, który na branży gier zjadł zęby także potwierdza datę 2 marca i wspomina o profesjonalnych graczach i streamerach, którzy zostali zaproszeni do współpracy. Wśród nich są osoby z wielu gier, w tym CS:GO, League of Legends, Fortnite, czy Overwatch.

Wszystko wskazuje na to, że faktycznie do bety będzie można dołączyć poprzez dropy na Twitchu. Więcej o tym, jak prawdopodobnie będzie wyglądała beta pisaliśmy tutaj.

Warto też wspomnieć o zweryfikowanych profilach na Twitterze. Do tej pory główną wskazówką odnośnie tego, że należą do samego Riotu był adres email, na jaki sami gracze mogli wysłać prośbę o przypomnienie hasła. Teraz nie ma już żadnych wątpliwości.

Konta Valorant zostały zweryfikowane. Czyli można się szykować, że faktycznie już jutro pojawią się dodatkowe informacje. Nadal nie zmieniono opisów profili, które pokazują po prostu „///”. Może to oznaczać zwyczajnie marzec.

DołączObserwuj
Więcej z Valorant