w

Skórki z poprzednich sezonów Valoranta mogą być dostępne w przyszłości. Jeden warunek

Każdy akt to nowa zawartość w Valorancie. Większość z nich pozwala na zdobycie wyjątkowych przedmiotów.


Śmiało można powiedzieć, że każdy akt w Valorancie to zupełnie nowa historia. Deweloperzy publikują nowych agentów, szereg zmian w samej rozgrywce, a także ograniczoną czasowo przepustkę bojową.

Przepustki te pozwalają na uzyskanie wyjątkowych przedmiotów, których zazwyczaj możliwość zdobycia znika po kilku miesiącach. Czy inaczej będzie ze skórkami z Polyfox?

Zawartość Polyfoxa będzie dostępna w przyszłości?

Część graczy, która nie miała okazji zagrać w Valoranta podczas drugiego aktu w pierwszym epizodzie prawdopodobnie będzie miało szansę na zdobycie zawartości z tego okresu. To naprawdę świetna wiadomość dla kolekcjonerów, którzy nie mają już okazji na zdobycie tych przedmiotów.

Spora część społeczności prosi o dodanie takiej możliwości, jednak Riot jest dość niezdecydowany. Z jednej strony deweloperzy mówią, że:

Obecnie nie mamy planów przywrócenia zawartości Karnetu Bojowego, ponieważ chcemy szanować graczy, którzy grindowali jej w czasie, kiedy była dostępna.

Z drugiej natomiast:

Możemy chcieć ponownie to ocenić, jeśli zainteresowanie graczy jest wystarczające i minęło wystarczająco dużo czasu, aby nie sprawić, by ci gracze nie poczuli się unieważnieni.

Zainteresowanie graczy rzeczywiście jest całkiem spore, zatem bardzo prawdopodobne, że deweloperzy zdecydują się na powrócenie zawartości z tej starej przepustki bojowej.