w , ,

Streamerka Twitch “Macaiyla” została koszmarnie zwyzywana podczas gry w Valoranta

Macaiyla, popularna streamerka mająca ponad 250 tysięcy obserwujących na Twitchu została tragicznie zwyzywana.


Riot robi co może, żeby przeciwdziałać toksyczności w ich produkcjach. Przynajmniej tak twierdzą deweloperzy, którzy co jakiś czas wypuszczają nowe, oficjalnie blogi z informacjami odnośnie poczynionych prac.

Tymczasem w Valorancie co jakiś czas pojawiają się tego typu akcje, w których gracze biorą sobie na cel szczególnie kobiety. Oprócz standardowego “idź do kuchni”, niekiedy pojawiają się o wiele gorsze wyzwiska.

Jak można zostać obrażonym w Valorancie?

Tego typu sytuacje nie zdarzają się zbyt często, ale jak już mają miejsce, to zdobywają bardzo dużą popularność. Głównie dlatego, że są szeroko omawiane w społeczności w związku z chęcią zaostrzenia kar.

Część osób komentuje, że Riot powinien w takiej sytuacji nakładać po prostu permanentne blokady nie tylko na czat, ale ogólnie na możliwość grania. Jak słyszymy, społeczność zdecydowanie nie chce mieć z takimi ludźmi nic wspólnego.

Macaiyla w tej sytuacji tylko się śmiała, potem wyjaśniając, że zdarzało jej się to już tak wiele razy, że na ten moment zupełnie to po niej spływa i nie robi absolutnie żadnego wrażenia.