w

Świętowanie Pride Month 2022 w Valorant. Jakie dodatki kosmetyczne można odblokować?

Strzelanka od Riot Games również dostała tematyczne dodatki kosmetyczne powiązane ze społecznością LGBT+.


Zaczął się czerwiec, czyli miesiąc, który wielu osobom kojarzy się ze społecznością LGBT+. Od wielu lat wspomniany okres w roku nazywany jest Pride Month – z tej okazji wiele gier oferuje dodatki kosmetyczne nawiązujące do poszczególnych flag.

Riot jest znany z tego, że co roku przygotowuje tematyczne ikonki, emotki czy inne ozdobniki, które można odblokować zupełnie za darmo i używać nie tylko w czerwcu, ale również przez cały rok. W Valorant również pojawiły się tego typu dodatki. Jak się prezentują?

Pride Month w Valorant

Riot oficjalnie ogłosił, że w Valorant również obchodzi się tegoroczny Pride Month. Do gry trafił zestaw Równości, który zawiera dodatki kosmetyczne nawiązujące do poszczególnych flag społeczności LGBT+.

Dajcie wyraz Równości w VALORANT, korzystając z najnowszego zestawu Równość, zawierającego kolekcję ośmiu kart gracza i przywieszkę. Dzięki nim zaprezentujecie się innym w waszych barwach. Zestaw i przedmioty będą dostępne wyłącznie od 1 do 20 czerwca. Możecie ich natomiast używać przez cały rok, pokazując w grze, czym jest Równość.

PrideCelebration_1920x1080_InArticle_playercard_asset.jpg

Zadbaliśmy o to, by tym razem łatwiej było je zdobyć. Po prostu znajdźcie zestaw w sklepie i wybierzcie opcję „kup” za 0 VP. Możecie również „kupić” te przedmioty osobno za 0 VP. Pamiętajcie, że nie są one automatycznie dodawane do waszych kolekcji. Będziecie musieli je odblokować w sklepie!

PrideCelebration_1920x1080_InArticle_gunbuddy_asset.jpg

O reszcie nowości powiązanych z Pride Month 2022 w tytułach od Riotu można przeczytać w oddzielnym artykule na ten temat: Pride Month 2022 w LoLu i innych grach Riotu. Darmowe przedmioty, misje i więcej.