w

To pierwsza zapowiedź nowego Agenta, jaki pojawi się w Valorancie

Riot zaczyna promować kolejnego Agenta, który pojawi się w Valorancie.


Valorant na chwilę przysnął z nowościami, ale jak widać po kolejnych informacjach od osób zajmujących się przeciekami, Riot zdecydowanie nie próżnował. Oprócz nowych, świetnych skórek, w sieci pojawiła się również pierwsza grafika z prawdopodobnym następnym Agentem.

Do jego wyjścia zapewne minie jeszcze trochę czasu, ale można o nim już coś powiedzieć. Na pewno będzie mężczyzną – co już jest jedną z głównych informacji.

Pierwsza “zapowiedź” nowej postaci do Valoranta

W zapowiedzi “WWFEST: VALORANT Edition” użyto grafiki, na której występuje nieznana sylwetka. Motyw z czarnym obrysem postaci jest graczom doskonale znany, także wszystko się zgadza.

Niestety, ten czarny kształt to na dobrą sprawę wszystko, co wiadomo. Można podejrzewać, że w takim razie albo w tym cyklu gdzieś “przypadkowo” wyciekną jego umiejętności, albo w następnym.

Sam banner związany jest ze wspominanym “WWFEST”. Ten zaplanowany został dopiero na styczeń, konkretnie na 15.01.2021. Możliwe więc, że właśnie wtedy poznamy więcej szczegółów odnośnie tej zaciemnionej postaci.