w

Zapowiedź nowego agenta do Valorant, kiedy wyjdzie i co będzie robił?

Reklama

Riot zdradza kilka informacji o nowej postaci.

Reklama

Najnowszą agentką w Valorant jest Astra, która wprowadzona została 2 marca. Od tamtej pory ukazała się tylko nowa mapa, ale bez agenta.

Riot Games w oficjalnym artykule zdradziło kilka sekretów dotyczących nadchodzącego bohatera. Chociaż informacji jest niewiele, mniej więcej wiemy, co będzie robił i kiedy wyjdzie.

Nowy agent zmierza do Valoranta

Na ten moment w Valorant jest 16 agentów posiadających unikalne umiejętności. Wkrótce jednak do gry trafić ma następny, a teraz dowiedzieliśmy się, dlaczego przerwa pomiędzy Astrą, a nim jest taka długa:

Jak się zorientowaliście, w ostatnim akcie premierze mapy Breeze nie towarzyszyło pojawienie się nowego agenta. Podkreślmy jeszcze raz: dzieje się tak, ponieważ jakość liczy się dla nas bardziej niż tempo. VALORANT jest grą, w której zwycięstwo odnosi się niewielką przewagą, dlatego chcemy mieć pewność, że poziom dopracowania każdego detalu spełni wasze oczekiwania.

Deweloperzy wspomnieli również o zestawie jego umiejętności:

Tym razem dorzucimy umiejętności, które powinny się wydać znajome tym z was, którzy całe życie grają w tradycyjne strzelanki FPS. Zaopatrzymy je natomiast w elementy, które nadadzą im wyjątkowy charakter, sprawiając, że będą się wyróżniać na tle obecnie dostępnych agentów. Zdolności tej postaci spowodują sytuacje, w których będziecie musieli polegać na swojej biegłości strzeleckiej.

Dołączono również zapowiadającą jego przybycie grafikę:

Kiedy zostanie wprowadzony? Już niedługo w aktualizacji 3.0. Oznacza to, że wkrótce powinno się pojawić o nim więcej informacji.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Valorant