w

Co zmienia nowa aktualizacja w Wiedźmin: Monster Slayer? Opis ma zaledwie kilkanaście słów

Do mobilnego Wiedźmina wprowadzono dzisiaj nową aktualizację, oznaczoną jako 1.02.


Większość graczy zaczęło swoją przygodę z Pogromcą Potworów dopiero niedawno, więc możecie się zastanawiać, jak wyglądają tutaj aktualizacje. Zazwyczaj są one dość spore, natomiast pierwszy patch po premierze jest raczej skromny.

Przynajmniej na papierze. Wiadomo przynajmniej o kilku rzeczach, nad którymi pracuje Spokko, natomiast niestety w tym momencie nie poprawiono choćby systemu blokowania – to najwidoczniej plan na dalszą przyszłość.

Co się więc zmieniło?

Cały opis to kilkanaście słów, wszystko zostało podzielone na dwa podpunkty, które niestety nie zawierają żadnych szczegółów.

  • Zoptymalizowano interfejs listy znajomych.
  • Poprawiono kilka mniejszych błędów.

Przyznacie, że nie jest to coś, na co wszyscy czekali. Szczególnie że jest cała masa rzeczy, które można poprawić, zmienić, dodać. Społeczność bardzo mocno prosi chociażby o mechanikę przypominającą jajka z Pokemon GO. Faktycznie przydałby się jakiś bonus za chodzenie, chociażby za przejście od jednego questa do drugiego.

Na to trzeba jednak poczekać. Deweloperzy jak dotąd skupiają się na poprawkach, dopiero za jakiś czas wezmą się za zmiany w rozgrywce. Póki co jest jednak naprawdę nieźle – mobilny Wiedźmin jest coraz popularniejszy, co widać po sklepach Google Play czy App Store.

Przykładowo na iOS, jest to w tym momencie TOP 1 gra, jeżeli chodzi o produkcje RPG, a to dopiero początek.

DołączObserwuj
Więcej z Wiedźmin