w

Oficjalnie CDPR ogłasza remake pierwszego Wiedźmina. Wszystko, co trzeba o tym wiedzieć

Reklama

CDPR oficjalnie poinformowało o trwających pracach nad remake pierwszego Wiedźmina.


To informacja, której chyba nikt się dzisiaj nie spodziewał. Produkcja, o której mowa powstaje na silniku Unreal Engine 5 i wiadomo, że jest to jeden z ogłoszonych niedawno projektów. Do tej pory ukrywał się pod nazwą „Canis Majoris”.

Ogólnie gra jest na wczesnym etapie produkcji. Na tyle wczesnym, że CDPR nawet nie podaje jeszcze żadnych dat. Co ważne, to wykonaniem zajmuje się polskie studio „Fool’s Theory”, a samo CDPR pełni nadzór kreatywny.

Remake pierwszego Wiedźmina już oficjalnie

Reklama

Wygląda na to, że CDPR ogólnie nie zamierza się tym razem spieszy. W miejscu, w którym miała się pojawić przewidywana data premiery napisano tylko:

„Dążymy do stworzenia jej na jak najwyższym poziomie, dlatego prosimy Was o cierpliwość, ponieważ minie trochę czasu, zanim będziemy mogli zdradzić Wam więcej szczegółów. Dążymy do stworzenia jej na jak najwyższym poziomie, dlatego prosimy Was o cierpliwość, ponieważ minie trochę czasu, zanim będziemy mogli zdradzić Wam więcej szczegółów.”

Nie ma nie tylko miesiąca, ale nawet roku. Można się jednak domyślać, że skoro zostało to ogłoszone, to raczej jest to plan na najbliższe lata, może miesiące.

Opinie na ten temat są jak najbardziej pozytywne i trudno się dziwić. Masa osób na coś takiego czekała.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Wiedźmin