w

Tak oficjalnie wygląda Wiedźmin w innej grze. Cross-over, który bardzo ekscytuje Polaków

Na pewno jest to ciekawa informacja, która będzie się pojawiać coraz częściej. W przyszłym roku Geralt pojawi się w innej produkcji.


W przeszłości wiele mówiło się o tym, że Geralt może znaleźć się również w innych grach. W większości przypadków chodziło o Fortnite – Epic kilkukrotnie pytało graczy w ankietach, co sądzą o takim pomyśle. Nigdy jednak nie doszło do realizacji.

Geralt pojawi się jednak w innej grze, co potwierdzono już kilka miesięcy temu. Teraz również wiadomo, jak będzie wyglądała jego postać. Współpraca ma się odbyć gdzieś na początku przyszłego roku, choć nie będzie trzeba czekać aż tak długo.

Wiedźmin x Lost Ark

Postać Geralta pojawi się w Lost Ark, oryginalna produkcja dostanie go już w przyszłym tygodniu, konkretnie 23 listopada. Dzięki temu wiadomo, jak będzie wyglądał Wiedźmin:

Video

Z resztą, w grze pojawi się nie tylko Geralt, ale także i inne postacie znane z uniwersum. W sumie mają to być jego przyjaciele. O tym wątku niestety nie wiadomo zbyt wiele. Deweloperzy zdradzają tylko, że wątek ma dotyczyć tajemniczego wiru.

DołączObserwuj
Więcej z Wiedźmin