w

Wiedźmińskie eliksiry i smaki postaci z Wiedźmina 3 już dostępne dzięki współpracy z Oshee

Oshee / CD Projekt Red

Oshee i CD Projekt Red wprowadzają na rynek wiedźmińskie napoje.


Zapewne każdy, kto kiedykolwiek zagrał lub chociaż słyszał o Wiedźminie, doskonale zna przynajmniej kilka z napojów, którymi posługiwał się Geralt. Chociaż zawsze twierdził, nie smakują one najlepiej, to my otrzymaliśmy coś, co powinno nam przypaść do gustu.

Na rynek wypuszczone zostały napoje izotoniczne i energetyczne firmy Oshee, które okraszone zostały etykietą z Wiedźmina. Oprócz Jaskółki, Zamieci czy Kota posmakować możemy również Geralta lub nawet Eredina Bréacc Glasa.

Oshee x CD Projekt Red

Od kilku dni w sklepach Żabki i Lidla znaleźć możemy produkty we współpracy Oshee oraz CD Projekt Red. Jak twierdzi Tadeusz Czarniecki, który pełni rolę CMO w Oshee:

OSHEE jest postrzegana jako marka międzynarodowa, podobnie jak Wiedźmin. Po kilkunastu latach na rynku sportowym poczuliśmy, że musimy wyjść szerzej. Zacząć eksplorować nieznane nam jeszcze obszary. Współpraca z CD PROJEKT RED jest dla nas bardzo ważna, bo pozwala otworzyć bramy do nowych światów. Wierzymy, że skoro nasze napoje wspomagają rozwój sportowców, to mogą również efektywnie wspierać e-sportowców oraz gamerów.

Oto jak wyglądają napoje:

Jakie smaki znajdziemy?

  • Jabłko-kiwi,
  • Bez i agrest,
  • Granat,
  • Czerwona pomarańcza,
  • Mango-chilli,
  • Truskawka i sok z limonek.

Oprócz tego pod zawleczkami oraz etykietami znajdują się kody na skromne nagrody:

Uczestnictwo w loterii odbywa się za pośrednictwem strony oshee-wiedzmin.pl, na którą należy wejść i uzupełnić formularz.

DołączObserwuj
Więcej z Wiedźmin