w

Członek społeczności zaproponował tatuaże CSGO. Nie wyglądają tak źle, jak się wydaje

Tatuaż z Counter-Strike’a: Global Offensive? Ten użytkownik pokazuje, że nie musi to być najgorsza decyzja w życiu.


Tatuaże w naszym społeczeństwie powoli stają się coraz bardziej powszechne. Do lamusa odchodzi również opinia, iż są one symbolem osób powiązanych ze światem przestępczym. Mimo to, tatuaże wykonane na podstawie gier komputerowych nadal wzbudzają kontrowersje.

Zrobienie sobie CS-owego tatuażu wydaje się raczej średnim pomysłem, jednak jeden z członków społeczności Reddita pokazał, że to wcale nie musi wyglądać źle. Użytkownik narysował swoje propozycje tatuażów, które prezentują się całkiem nieźle.

Zarówno jedna, jak i druga propozycja wygląda naprawdę świetnie.

Jak widać na poniższej fotografii – prace zostały wykonane bardzo starannie. Zachowano cienie i drobne szczegóły, jak choćby tekst znajdujący się zaraz za kabłąkiem spustowym tec-9. Ciekawe jest również wykorzystanie kwiatów, które są symbolem spokoju i delikatności, które mają za zadanie kontrastować z bronią.

Sam tatuaż jest bardzo interesujący i jak na tatuaż stworzony na podstawie gry komputerowej – nie prezentuje się najgorzej. Pytanie jednak czy chcielibyśmy nosić taką ozdobę do końca życia?

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike