Boop jest obecnie najszybciej rosnącym serwisem gamingowym w Polsce. Proponujemy nowoczesne podejście do gier komputerowych i tematów związanych ze światem internetu.


Boop oficjalnie powstał w czerwcu 2019 roku. Od tamtej pory serwis był w stanie zgromadzić ponad 500 tysięcy fanów na Facebooku oraz ponad 300 tysięcy osób w różnych grupach. Wszystko dzięki nowoczesnemu podejściu do tematu gier i rozrywki.

Nasz zespół działa 24 godziny, 7 dni w tygodniu, a dzięki wiedzy zdobywanej przez lata jest w stanie informować o najważniejszych wydarzeniach na swój unikalny sposób. Boop jest serwisem rozrywkowym, opierającym swoją działalność o branżę gier, Youtube oraz Twitch.

Informujemy o wszystkich najważniejszych grach na rynku. Posiadamy największe profile w Polsce poświęcone grom takim, jak:

Nie są to wszystkie profile, jakie posiadamy. Część z nich jest typowo rozrywkowa, gdzie piszemy o Twitch, czy Youtube, inne dotyczą ogólnego świata gier. W naszym portfolio znajdują się także liczne grupy, które składają się na ponad 300 tysięcy członków.

Kto tworzy Boop.pl

Boop.pl powstało z inicjatywy kilku osób, które wcześniej prowadziły największe serwisy lub profile społecznościowe przeróżnych gier. Dzięki temu dokładnie wiemy, czego oczekują gracze i na jakich informacjach im zależy.

Wśród nas są osoby odpowiedzialne za Fortnite Polska, Minecraft Polska, Overwatch Polska, PUBG Polska, Apex Legends Polska, League of Legends Polska, Valorant Polska.

Kontakt

Kontakt z nami najłatwiej uzyskać poprzez wiadomości email. Zazwyczaj odpowiadamy w ciągu 24 godzin.

  • Email kontaktowy: kontakt (at) boop.pl

Chętnie podejmujemy współprace z różnymi markami, przeprowadzaliśmy już kilkadziesiąt akcji promocyjnych i marketingowych za pomocą tak samo naszej strony, jak i poprzez media społecznościowe.

Praca

Jako jeden z największych serwisów o branży gier i rozrywce w Polsce poszukujemy osób chętnych do pisania dla Boop. Wszystkie szczegóły – KLIK