Boop jest obecnie najszybciej rosnącym serwisem gamingowym w Polsce. Proponujemy nowoczesne podejście do gier komputerowych i tematów związanych z internetem.


Nasz zespół dzięki ogromnej wiedzy pozyskiwanej przez kilka lat był w stanie stworzyć w krótkim czasie jeden z najpopularniejszych serwisów o grach w Polsce. Gracze najpopularniejszych gier znajdują tutaj wszystko to, czego nie ma nigdzie indziej.

Nasz zespół działa 24 godziny przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu przez cały czas jesteśmy w stanie informować o nowościach z gier i świata internetu. Nasze media społecznościowe śledzi w tym momencie ponad 500 tysięcy osób, a grono czytających stale się powiększa.

Informujemy o wszystkich najważniejszych grach na rynku. Posiadamy największe profile poświęcone grom takim, jak:

Natomiast nie są to wszystkie profile, jakie posiadamy. Część z nich jest typowo rozrywkowa, gdzie piszemy o Twitch, czy Youtube, inne poświęcone są ogólnemu światu gier. W naszym portfolio znajdują się także liczne grupy, które składają się na ponad 300 tysięcy członków.

Kto tworzy Boop.pl

Boop.pl powstało z inicjatywy kilku osób, które wcześniej prowadziły największe serwisy lub profile społecznościowe przeróżnych gier. Dzięki temu dokładnie wiemy, czego oczekują gracze i na jakich informacjach im zależy.

Wśród nas są osoby odpowiedzialne za Fortnite Polska, Minecraft Polska, Overwatch Polska, PUBG Polska, Apex Legends Polska, League of Legends Polska, Valorant Polska.

Kontakt

Kontakt z nami najłatwiej uzyskać poprzez wiadomości email. Zazwyczaj odpowiadamy w ciągu 24 godzin.

  • Email kontaktowy: kontakt (at) boop.pl

Chętnie podejmujemy współprace z różnymi markami, przeprowadzaliśmy już kilkadziesiąt akcji promocyjnych i marketingowych za pomocą tak samo naszej strony, jak i poprzez media społecznościowe.