Boop jest obecnie najszybciej rosnącym serwisem gamingowym w Polsce. Proponujemy nowoczesne podejście do gier komputerowych i tematów związanych ze światem internetu.


Boop oficjalnie powstał w czerwcu 2019 roku. Od tamtej pory serwis był w stanie zgromadzić ponad 500 tysięcy fanów na Facebooku oraz ponad 300 tysięcy osób w różnych grupach. Wszystko dzięki nowoczesnemu podejściu do tematu gier i rozrywki.

Nasz zespół działa 24 godziny, 7 dni w tygodniu, a dzięki wiedzy zdobywanej przez lata jest w stanie informować o najważniejszych wydarzeniach na swój unikalny sposób. Boop jest serwisem rozrywkowym, opierającym swoją działalność o branżę gier, Youtube oraz Twitch.

Informujemy o wszystkich najważniejszych grach na rynku. Posiadamy największe profile w Polsce poświęcone grom takim, jak:

Nie są to wszystkie profile, jakie posiadamy. Część z nich jest typowo rozrywkowa, gdzie piszemy o Twitch, czy Youtube, inne dotyczą ogólnego świata gier. W naszym portfolio znajdują się także liczne grupy, które składają się na ponad 300 tysięcy członków.

Kto tworzy Boop.pl

Boop.pl powstało z inicjatywy kilku osób, które wcześniej prowadziły największe serwisy lub profile społecznościowe różnych gier. Wśród nas są osoby odpowiedzialne za Fortnite Polska, Minecraft Polska, Overwatch Polska, PUBG Polska, Apex Legends Polska, League of Legends Polska, Valorant Polska.

Kontakt

Kontakt z nami najłatwiej uzyskać poprzez wiadomości email. Zazwyczaj odpowiadamy w ciągu 24 godzin.

  • Email kontaktowy: kontakt (at) boop.pl

Chętnie podejmujemy współprace z różnymi markami, przeprowadzaliśmy już kilkadziesiąt akcji promocyjnych i marketingowych za pomocą tak samo naszej strony, jak i poprzez media społecznościowe.

Praca

Jako jeden z największych serwisów o branży gier i rozrywce w Polsce poszukujemy osób chętnych do pisania dla Boop. Wszystkie szczegóły – KLIK