w

Gość, na którego nie chcecie trafić przy graniu Counter Strike 2. TOP 1 świata blisko

Ludzie zastanawiają się, czy przypadkiem te tablice z wynikami to nie jest jakiś sposób na wykrywanie cheaterów.


Ile meczów jest w stanie wygrać normalny albo raczej przeciętny człowiek? Według wielu graczy albo trzeba być wybitnym, albo mieć wyjątkowe szczęście do matchmakingu, by wygrać tak, jak w tym przypadku 98 meczów na rozegranych 102.

A tak jest w przypadku jednego z graczy, obecnie TOP 2 na świecie, który zapewne za chwilę będzie już TOP 1. Gracze wprost pytają, jak to jest możliwe, by sama TOPka kręciła takie wyniki bez żadnych wspomagaczy.

Czy to jeszcze ludzie?

Obecny numer dwa wygrał 98 meczów na 102 rozegranych. Jak wynika z przeróżnych analiz, te czołowe miejsca zajmują byli PRO, ewentualnie ludzie aspirujący do PRO.

Natomiast wygrywanie takiej ilości meczów jest abstrakcją dla większości ludzi. Widać, że w TOP 1% jest naprawdę gęsto. Po 20. miejscu robi się to już nieco normalniej, ale ta ścisła czołówka dawno odleciała pod względem wyników.

Niezależnie od tego, czy są to wspomagacze, czy nie, na pewno nie chcielibyście trafić w swoich meczach na kogoś takiego. Gracze przekonują się w takich momentach, jak bardzo odstają od tych najlepszych na świecie. No, chyba że istnieje jakiś trick pozwalający grać notorycznie z ludźmi o niższym poziomie, co wcale nie jest takie niemożliwe.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike