w

Kolejni gracze otrzymują dostęp do Counter Strike’a 2

Ile nowych osób dostało dostęp do CS 2? Ankieta poprowadzona przez popularną stronę ze statami.


Moment ogłoszenia Counter Strike’a 2 na odświeżonym silniku Valve wywołał naprawdę spore poruszenie. Zarówno efekty wizualne, jak i zmiany, które miały wpłynąć na rozgrywkę, przypadły graczom do gustu, którzy nie mogli doczekać się momentu, w którym będą mogli zagrać w nową odsłonę CS-a na swoich komputerach.

Dostęp został przyznany jednak stosunkowo niewielkiej grupie graczy, której szybko znudziła się rozgrywka ze względu na długie czasy oczekiwania na mecz oraz niedużą częstotliwość wprowadzanych nowości, jak na przykład kolejne mapy. Fani zastanawiali się, kiedy Valve postanowi w końcu zacząć rozdawać Counter Strike’a 2 kolejnym graczom, a statystyki opublikowane przez jedną ze stron wskazują na to, że ten czas może się zbliżać.

CS 2 trafia w ręce kolejnych graczy

Portal Leetify, który zajmuje się śledzeniem statystyk oraz osiągnięć powiązanych z Counter Strike’em. Okazuje się, że liczba użytkowników z dostępem do najnowszej odsłony z serii wzrosła.

Wskaźnik dostępu do CS 2 wzrósł o 33% od rozpoczęcia nowej fali dostępu do kolejnej odsłony gry!

CS2 właśnie otrzymał ogromną aktualizację z nową mapą i nowymi graczami! Aby dowiedzieć się, ile osób otrzymało dostęp do CS 2, przeanalizowaliśmy próbkę 290 tysięcy użytkowników Leetify 21 czerwca! Okazało się, że wskaźnik dostępu wzrósł do 4%!

Wzrost użytkowników z 3% do 4% może nie wydawać się imponujący jednak trzeba mieć na uwadze, że próbka była stosunkowo niewielka w zestawieniu z tym, jak dużo graczy gra w Counter Strike’a: Global Offensive. Spośród 290 tysięcy graczy zaledwie niecałe 3 tysiące mogło znaleźć w ostatnim czasie Counter Strike’a 2 w swojej bibliotece.

Biorąc pod uwagę, że przez ostatnie 24 godziny CS:GO uruchomiło prawie 1,5 miliona fanów, można założyć, że dostęp do CS 2 dostało około 15 tysięcy ludzi. Ważne dla wielu fanów jest to, że Valve rozdaje dostęp do kolejnej odsłony jednego z najpopularniejszych FPS-ów, jakie powstały.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike