w

Nowa meta w Counter Strike 2. Przeciwnik kompletnie nic nie widzi

Bardzo możliwe, że w najbliższym czasie zostanie to w jakiś sposób zmienione.


Coraz więcej osób wskazuje na problem widoczności, który pojawia się w określonych sytuacjach. Gracze nauczyli się dobrze korzystać z tej przepustki na likwidację przeciwnika i zdaniem coraz większej grupy staje się to po prostu nieznośne.

Valve na pewno widzi te prośby i można się spodziewać, że prędzej czy później zostaną podjęte jakieś kroki, by to rzeczywiście zaczęło poprawnie funkcjonować.

Nic nie widać

Jeżeli mieliście poczucie, że przeciwnicy widzą Was, ale Wy nie widzicie ich, to spokojnie – wiele osób ma dokładnie to samo. Są wręcz głosy, że to zwyczajnie nowa meta.

Chodzi tutaj o płomień, który jest tak intensywny, że nie da się normalnie przez niego spojrzeć. Nie tylko więc ogranicza możliwość poruszania się, ale w bardzo mocny sposób wpływa na widoczność.

Video

Irytujące? Jak najbardziej. Łatwo dojść do wniosku, że jednak powinno to zostać w jakiś sposób zmienione. Już nie wspominając o graniu w nocy. Otrzymanie czegoś takiego na twarz przy kompletnie zgaszonym świetle nie należy do najprzyjemniejszych doświadczeń.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike