w

Jak będzie wyglądać burza piaskowa w Forza Horizon 5? To całkiem imponujące widowisko

Deweloperzy Forza Horizon 5 opublikowali film, który prezentuje burzę piaskową w grze.


Im bliżej premiery, tym częściej deweloperzy Forza Horizon 5 publikują nowe materiały z gry. W swoich mediach społecznościowych co jakiś czas prezentują nowe funkcje w grze. Ostatnio pokazali graczom jak będzie prezentować się burza piaskowa. Na filmie wjechali oni samochodem w same centrum tego zjawiska atmosferycznego, aby pokazać z czym tak naprawdę kierowcy będą musieli się zmierzyć.

To może być ciężki orzech do zgryzienia podczas wyścigów

Trudne warunki pogodowe mają nie tylko imponująco wyglądać, ale rzeczywiście sprawiać jakąkolwiek trudność na wirtualnych drogach. Jak pokazuje poniższe nagranie – obie funkcje zostały spełnione. Widoczność jest znacząco ograniczona, zatem będzie trzeba nie tylko pilnować drogi, ale również omijać ewentualne przeszkody.

W takiej sytuacji nieoceniona może być pomoc minimapy w lewym dolnym rogu, aby nie wypaść z drogi, gdy gracz nie będzie znał trasy.

Premiera Forza Horizon 5 będzie miała miejsce już 5 listopada bieżącego roku. Playground Games ewidentnie chce sprawić, żeby fani nie mogli już doczekać się wydania tej produkcji. Z tego co można zaobserwować chociażby na ich Twitterze – idzie im całkiem nieźle.