w

Mini oceanid. Nowy event w Genshin Impact. Wszystko, co trzeba o nim wiedzieć

W patchu 1.4 nie można się nudzić – wkrótce kolejny event w Genshin Impact.


Gracze mogli już raz w historii gry wziąć udział w wydarzeniu, w którym, przy odpowiedniej ilości punktów, można było dostać unikalne zwierzątko – mini seelie. Jest to mały duszek koloru różowego, niebieskiego lub złotego, który towarzyszy podróżnikowi w odkrywaniu Teyvatu.

Gracze, którzy dołączyli po evencie “Lost Riches”, także będą mieli okazję dostać własne zwierzątko. Nadchodzi “Wishful Drops”. Na czym polega?

Czas trwania

“Wishful Drops” wchodzi do gry 09.04. o godz. 11 czasu serwerowego EU i trwa do 16.04, do godz. 3:59. W tym czasie gracz otrzyma małego oceanida o imieniu Endora, którego będzie miał za zadanie karmić.

Zadania

Aby móc zdobyć nagrody w evencie, w tym zwierzątko na stałe, należy walczyć z bossem – oceanidem Rhodeią, który różni się nieco od tego, którego znamy; wystąpią nowe typy ataków, co zapewni graczom więcej rozrywki.

Za każdym razem, kiedy mały oceanid urośnie, zdobywamy Heart of The Spring, które pozwala na odebranie nagród z bossa. Dopiero kiedy pet osiągnie swoją pełną formę będzie można walczyć z dorosłym oceanidem. Alternatywą dla Heart of The Spring są resiny – mimo zużywania cennego zasobu, więcej zużytych resinów oznacza lepsze nagrody.

Jak wygląda proces karmienia zwierzaka? W określonych miejscach oznaczonych na mapie, pojawią się wrogowie stworzeni z wody – jak ci, z którymi można zmierzyć się w walce ze zwykłym oceanidem. Nasz oceanid pochłonie z nich energię.

ZOBACZ – Rosaria w Genshin Impact. Data wydania, umiejętności, talenty, wszystko, co trzeba wiedzieć

Zapowiada się interesujący event, w którym opłaca się wziąć udział – choćby ze względu na mini oceanida, którego nie będzie można już zdobyć w przyszłości, a więc jest dość unikalny. Czas pokaże, co jeszcze przygotuje dla nas miHoYo.