w ,

Blizzard dodał postać zmarłego streaemera Twitch do jednej ze swoich gier

Reklama

Blizzard postanowił uczcić pamięć o zmarłym niedawno streamerze w swoim nadchodzącym dodatku do World of Warcraft.

Reklama


Blizzardowi można zarzucić wiele, natomiast nadal pracują tam osoby pełne pasji do tego co robią i do samej branży gier. Potwierdza to nowy dodatek Shadowlands do World of Warcraft. Jak donosi serwis „Wowhead”, deweloperzy umieścili w nim postać zmarłego streamera Twitch.

„Reckful był niezwykle ważną osobą w branży gier komputerowych i streamerów, o czym świadczyła chociażby reakcja społeczności na jego śmierć. Dla wielu osób był inspiracją i w dużej części przyczynił się do rozwoju streamingu na świecie. Jak informowaliśmy– powodem jego śmierci była depresja, w wyniku której streamer popełnił samobójstwo.”

Przypomnijmy, jak gracze oddali hołd zmarłemu:

Video

Reckful w WoWie

Jak informują osoby mające dostęp do nowego dodatku Shadowlands, w grze pojawił się NPC o nazwie Reckful. Zdecydowanie nie ma tutaj mowy o żadnym przypadku.

Gest na pewno miły i już widać po mediach społecznościowych, że społeczność związana tak samo z Blizzardem, jak i samym graczem jest wdzięczna Blizzardowi za taki, bardzo sympatyczny gest.

Bardzo możliwe, że wątek tego konkretnego NPC zostanie rozwinięty gdzieś w okolicach premiery dodatku. Póki co wiadomo tyle, że ta ma odbyć się gdzieś w 2020 roku.

DołączObserwuj
Więcej z Gry