w

Ciri główną bohaterką kolejnej gry z uniwersum Wiedźmina?

Reklama

Pisarz z CD Projekt Red – Jakub Szamałek wspomniał, że Ciri będzie grała ważną rolę w kolejnej odsłonie gry w uniwersum Wiedźmina.

Reklama

Odkąd historia Geralta z Rivii została zakończona, wielu graczy było bardzo zainteresowanych historią Ciri. Ta, miała dosyć ograniczony czas w Wiedźminie 3, ponieważ była główną osią przygody, którą Geralt podążał, aby ją odnaleźć.

Ciri, poza oczywiście Geraltem, była jedyną postacią, którą można było zagrać w Wiedźminie 3. I szybko zaskarbiła sobie przychylność graczy na całym świecie.

Podczas wywiadu z Jakubem Szamałkiem z okazji pięciolecia Wiedźmina 3: Dziki Gon, padło pytanie, czy jest szansa na to, że Ciri będzie główną bohaterką w nadchodzącej grze w uniwersum Wiedźmina?

Jakub odpowiedział, że to interesujące pytanie i sam zapytał, czy dziennikarz nie chciałby zagrać Ciri jako główną bohaterką?

Taka odpowiedź przy okazji pięciolecia oraz planów kontynuacji franczyzy Wiedźmina, nie może być przypadkowa. Zwłaszcza, że pisarz dalej przyznał, że jedyną rzeczą, której żałuje z 2015 roku, jest to, że Ciri miała tak mało miejsca dla siebie w grze. A na końcu dodaje, że być może w przyszłości to się zmieni.

Na dziś, nic więcej nie wiadomo, ale najważniejsze jest to, że CDPR już potwierdziło kolejną grę w uniwersum Wiedźmina, zaraz po wydaniu Cyberpunka 2077.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Gry