w

Data premiery PS5 przypadkowo wypłynęła przy okazji ofert o pracę od Sony

No cóż, oczekiwalibyśmy jakiegoś dobrego trailera, który pozwoliłby nakręcić hype i poczuć gęsią skórkę na ciele, a okazało się, że data premiery wypłynęła przy okazji ogłoszenia o pracę…


Wygląda na to, że Sony Interactive Entertainment przypadkowo odkryło datę premiery swojej najnowszej konsoli PlayStation 5.

Od pewnego czasu fani konsol siedzą wygodnie i oglądają wyścig gigantów – Microsoftu i ich Xbox Series X oraz Sony z flagowcem PS5. Dwie konsole nowej generacji mają być rewolucją dla graczy.

Terminy premier w obu przypadkach były określane jako końcówka 2020. Jednak wygląda na to, że przypadkowo Sony zdradziło miesiąc premiery swojej konsoli.

Poniżej możecie zobaczyć ogłoszenie o pracę Sony Interactive Ent. , w którym wykazano zakres obowiązków oraz miesiąc premiery PlayStation 5.

To ciekawe, ponieważ z wpisu wynika, że premiera PS5 odbędzie się w październiku, a więc o miesiąc wcześniej, niż premiera Xboxa, który podobno ma się pojawić w listopadzie.

Oczywiście, nikt oficjalnie nie potwierdził tej daty, a zwyczajowo takie rewelacje ogłaszane były na dużych eventach, które niestety ze względu na pandemię, zostały odwołane. Zatem pozostaje jedynie czekać i zbierać pieniądze na premierę.

DołączObserwuj
Więcej z Gry