w

Jak w Pokemon Shield znaleźć Skrelp i ewoluować w Dragalge?

Kim jest Skrelp i gdzie można go znaleźć?


DLC Isle of Armor do Pokémon Sword & Shield nieco otworzyło granice Galaru. Już teraz nowa partia Pokémonów ma pozwolenie na wejście do Generacji VIII. Spora część z nich spaceruje po nowym i ulepszonym Dzikim Obszare.

Skrelp to mały smok wodorostów generacji VI. Udaje fałszywy kawałek wodorostów unoszący się w morzu, a gdy inne Pokémony zbliżają się do niego – atakuje je. Warto również zauważyć, iż Skrelp znajduje się wyłącznie w Pokémon Shield, zatem gracze chcący go zdobyć muszą wybrać się na surfing po Morzu Stepping-Stone, Insular Sea, Honeycalm Sea lub Honeycalm Island. Stworzenie te posiada dość niski wskaźnik odrodzenia, więc jego odnalezienie może chwilę zająć.

Jak ewoluować Skrelp w Dragalge i jak zachowuje się w walce?

Skrelp ewoluuje w Dragalge na 48. poziomie. Sam proces nie powinien być zbyt bolesny, gdyż ten Pokémon ewoluuje nieco szybciej, niż inne. W walce ma mnóstwo sposobów na zatruwanie wrogów, jak choćby za pośrednictwem Toksycznych Kolców czy też zwykłych toksyn. Posiada dwie umiejętności: Poison Point oraz Poison Touch.

Ten Pokémon do niwelowania ruchów używa Draco Meteor lub Sludge Bomb. Niezbędny jest Focus Blast, bo bardzo skuteczny na typach stalo, któe są odporne na podstawowe typy Dragalge.

DołączObserwuj
Więcej z Gry