w

Komunikat Rockstara uspokoił wszystkich, zmartwionych ustaniem prac nad GTA 6

Rockstar postanowił wydać oświadczenie, które ma zapewnić graczy o efektywności pracy studia.


Z racji ostatnich wydarzeń na świecie wiele zakładów zawęża pole swoich działań lub zmusza pracowników do telepracy. Rockstar postanowił zapewnić wszystkich swoich fanów, iż praca studia będzie nieco przeformowana, co jednak nie wpłynie na jej efektowność. Deweloperzy zamierzają ciągle pracować nad GTA oraz RDD2 Online.

Oświadczenie zostało opublikowane w mediach społecznościowych.

Oficjalne oświadczenie amerykańskiego dewelopera brzmi:

“Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby nasze produkcje były dla Ciebie gotowe, ponieważ wszyscy spędzamy teraz trochę więcej czasu w domu. Mimo to nadal będziemy utrzymywać nasz regularny tygodniowy harmonogram programowania, zatem czekaj na kolejne wydarzenia i działania w GTA Online i Red Dead Online, aby utrzymać świeżość i zabawę dla naszej społeczności.”

Pełne oświadczenie w oryginalnym języku można przeczytać poniżej.

Jak widać Rockstar robi wszystko, aby panujące obecnie zagrożenie nie zakłóciło pracy nad grami. Prawdopodobnie chce zapewnić swoim graczom rozgrywkę na jak najwyższym poziomie w czasie kwarantanny oraz progres przy powstawaniu nowych gier.

Przypomnijmy, że wszyscy czekają na GTA 6, które według wszystkich przecieków jest obecnie w trakcie produkcji. Społeczność Grand Theft Auto podejrzewa, że w komunikacie wcale nie chodzi konkretnie i otrzymanie GTA Online, czy RDR Online, a bardziej o danie znać wszystkim czekającym, że kwarantanny i praca zdalna w żaden sposób nie zakłóci trwających prac.

Czy faktycznie tak jest? Trudno powiedzieć. Wszyscy czekający na kolejną część Grand Theft Auto wyszukują już wszystkiego, co tylko da się w jakiś sposób podciągnąć pod szóstą odsłonę serii, a kolejne wskazówki stają się coraz bardziej rozmazane.

DołączObserwuj
Więcej z Gry