w

Nowy przeciek pokazuje, jak wygląda interfejs użytkownika i czarny kontroler z Playstation 5

Reklama

Przeciek PS5 pokazuje interfejs i czarny kontroler, ale są pewne wątpliwości.

Reklama

Nowy „przeciek” to pierwsza możliwość obejrzenia domniemanego interfejsu użytkownika w PlayStation 5. Podobno możemy również zobaczyć kontroler DualSense w czarnym wariancie. Konsola trafi do sklepów już 19 listopada, jednak nie wiemy o niej naprawdę wielu rzeczy. Jeden z przecieków na Reddicie twierdził, że ma nowe zdjęcia z ekranu logowania i czarnego kontrolera.

Zdjęcia redditowego leakera wywołały ogromne fale spekulacji nad faktem, czy te są w ogóle prawdziwe.

Czy można w ogóle zaufać tym doniesieniom?

Nieznajomy jest również widziany trzymając urządzenie pod telewizorem, który wyświetla czarny ekran logowania. Obraz nie przedstawia PS4, co skłoniło użytkowników do przemyśleń, iż to naprawdę może być interfejs PS5.

Oczywiście nie ma pewności, gdyż wszystko da się sfałszować w Photoshopie.

Według licznych opinii kolorystyka urządzenia na zdjęciu powyżej jest okropna. Mimo to, społeczność zauważyła, iż prototyp czarnego DualSense wyciekł w sierpniu, a ten przedstawiony na obrazku pasuje do jego wymiarów.

Zelser, bo takiej nazwy używa leaker, opublikował więcej zdjęć związanych z konsolą. Jedno z nich ma przedstawiać to, co widzimy, gdy je rozpakowujemy:

Natomiast kolejna ma prezentować podstawę konsoli Sony nowej geenracjiu. Chociaż nie jest pewne, czy którekolwiek ze zdjęć jest prawdziwe, nigdy wcześniej nie widziany zdjęcia podstawki przymocowanej do urządzenia.

Trudno powiedzieć, na ile te zdjęcia są wiarygodne i warto w nie wierzyć. Na pewno do przecieków odnośnie konsol trzeba podchodzić z ogromnym dystansem.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Gry