w

Pierwsza gamingowa lodówka? Xbox Series X Fridge, czyli nowy sprzęt od Microsoftu

Lodówka do złudzenia przypominająca konsolę w większych rozmiarach będzie promować Xbox Series X.


Nie od dziś wiadomo, że w tych czasach trzeba wykazać się niesamowitą kreatywnością, by podbić świat marketingu, o czym Microsoft bardzo dobrze wie. O tym, że firma będzie promować swoją najnowszą serię konsol w bardzo oryginalny sposób, wiedzieliśmy już od dłuższego czasu.

Nie mogliśmy się jednak spodziewać, iż w swojej kampanii marketingowej Microsoft posunie się do stworzenia pierwszej lodówki gamingowej… a jednak. Xbox Series X Fridge doczekało się zwiastuna.

Jak prezentuje się lodówka i czy można ją kupić?

Przypomnijmy, iż sam pomysł na xboxową lodówkę powstał przez graczy, którzy porównali wygląd konsoli właśnie do takiego urządzenia. Microsoft zapewne już wtedy postanowił wykorzystać to do swojej kampanii reklamowej. Xbox Series X Fridge jest zwykłą lodówką, która wygląda, jak konsola. Kilka sztuk trafiło już m.in. do Snoop Dogga i paru wybranych youtuberów.

Na poniższym materiale można zobaczyć, jak prezentuje się lodówka:

Video

Niestety, wyprodukowano ograniczoną liczbę sztuk tego przedmiotu, jednak każdy ma szansę ją zdobyć. Wystarczy wziąć udział w prostym konkursie, który Xbox ogłosił w swoich mediach społecznościowych. Potrwa on do 4 listopada.

Sama lodówka jest bardzo interesującym przedmiotem, który produkowany na szerszą skalę, mógłby znaleźć wielu amatorów. Niestety, liczba sztuk jest ograniczona, a całość ma być tylko pewnym wątkiem w kampanii marketingowej nowej konsoli.

DołączObserwuj
Więcej z Gry