w

Posiadacze PS5 zgłaszają problemy z awariami podczas uruchamiania z trybu uśpienia

Reklama

Konstrukcja PlayStation 5 jest wadliwa? Użytkownicy zgłaszają pewne problemy z nią związane.


Premiera PlayStation 5 miała miejsce w Australii, Kanadzie, Japonii, Nowej Zelandii, Korei Południowej, Singapurze i Stanach Zjednoczonych już 12 listopada. 19 listopada wydarzy się ona również w Polsce i wielu innych krajach europejskich.

Tak czy inaczej, część społeczności graczy zdążyła przetestować nową serię konsol od Sony. Według licznych opinii nowa konsola Sony nierzadko zwyczajnie „umiera”. Co gorsza, pojawiło się mnóstwo doniesień, według których tryb uśpienia konsoli może czasami powodować poważne problemy, poczynając od zwykłej awarii, a kończąc na uszkodzeniu dysków.

Coraz więcej osób zgłasza problemy ze swoimi konsolami

Reklama

Jeff Gertsmann, dziennikarz gier wideo, który jest współzałożycielem Giant Bomb, zgłosił ten problem w mediach społecznościowych:

Nie jest to jedyna rzetelna osoba, która skarży się na nieprawidłowe działanie PlayStation 5. Streamer o imieniu TeftyTeft, posiadający około 150 tysięcy obserwujących na Twitchu, również poskarżył się na sprzęt na Twitterze:

Oczywiście nie każdy użytkownik boryka się z tymi problemami. Część społeczności jest naprawdę zadowolona z nowej edycji PlayStation, lecz niepokojąca wydaje się spora liczba doniesień o pewnych wadach sprzętu.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Gry