w

Premiera Team Fortress 2 Classic pozwala poczuć się jak w 2009 roku, czyli za czasów świetności TF2

Reklama

Mod do Team Fortress 2, który przeniesie graczy do roku 2009.

Reklama

Od wielu lat grupa fanów TF2 pracowała nad modyfikacją, która przeniesie społeczność, swojego czasu jednej z najpopularniejszych gier na steamie, do lat 2008-2009, czyli do pierwszych wersji tytułu. W weekend doczekaliśmy się premiery moda wraz z dodatkiem Death & Taxes.

Team Fortress 2 Classic

Na odtworzeniu pierwszych dni tytułu zależało zespołowi moderów Eminoma już w 2015 roku, ale informacje o projekcie ucichły, a ten wydawać się mogło, zapadał się pod ziemie i zwyczajnie przepadł. Jednak pięć lat później, a dokładnie w ten weekend został wydany razem z dodatkiem Death & Taxes.

W Classicu znajdziemy dawne mechaniki, które zostały ostatecznie usunięte, kilka nowych broni i trybów oraz te podstawowe, jak Capture the Flag i Special Delivery.

Aktualizacja o nazwie Death & Taxes, której ukończenie zajęło cztery lata, dodaje ulepszone boty, nowy tryb VIP i ogromną ilość nowej i ciekawej broni. Dokładne informacje możecie znaleźć na oficjalnym blogu projektu. Dokładną instrukcję, jak pobrać zawartość znajdziecie w na tf2classic.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Gry