w

Przeciek The Elder Scrolls 6 z możliwą datą premiery

Znamy prawdopodobną datę premiery The Elder Scrolls 6 oraz główne questy


Mnóstwo informacji na temat The Elder Scrolls 6 ujrzało światło dzienne za pośrednictwem serwisu Reddit. Jeden z użytkowników, ukrywający się pod nazwą ToddIsMyMom, napisał, iż nie może zdradzić zbyt wielu informacji na swój temat, jednak pracuje bardzo blisko studia Bethesda.

Użytkownik ten zdradził kilka konkretnych informacji na temat produkcji oraz zapowiedział, że premiera tytułu najprawdopodobniej będzie miała miejsce w listopadzie 2025 roku.

Co jeszcze wiemy z przecieków o The Elder Scrolls 6?

ToddIsMyMom poinformował również, że akcja toczyć się będzie w High Rock oraz Hammerfell, natomiast ląd widoczny w trailerze produkcji to Yokuda. Deweloperzy cieszą się z takiego ustawienia, gdyż High Rock nie był eksplorowany od czasów drugiej części serii The Elder Scrolls. Użytkownik Reddita zapowiedział również, że do rozgrywki powrócą Gildie Wampirów. Odnowiono także system rzemieślniczy i wzmocnione zaklęcia magiczne. Jeśli chodzi o DLC – te nie zostały zaplanowane, lecz z reguły opierają się one na pomysłach rzuconych po utworzeniu gry lub na rzeczach, które deweloperzy chcieli wdrożyć do produkcji, ale zabrakło im czasu.

I’m really not sure what to title this, but I have information regarding BGS, Starfield, and Elder Scrolls. from BethesdaSoftworks

Warto również zauważyć, że nie mamy pewności, iż wszystkie opublikowane informacje są chociaż częściowo zgodne z prawdą, lecz zdecydowanie uwierzyła w nie naprawdę duża część społeczności.

DołączObserwuj
Więcej z Gry