w

Rush Wars – Jak pobrać nową produkcję Supercell w POLSCE!

Rush Wars jest jedną z najnowszych produkcji firmy Supercell odpowiadającej za takie tytuły jak Clash Royale, Clash of Clans, czy Brawl Stars. Jak pobrać ją już dziś?


Nie ma co się dziwić, że na tę mobilną grę czekają tysiące fanów Supercella! Czego tknie się ta firma – zamienia się w złoto. Ciężko nie usłyszeć o ich produkcjach, prawda?

Ponieważ Rush Wars jest jeszcze nie dostępne w Polsce, dziś pokażemy wam co zrobić by móc pobrać grę na swój telefon.

Android

W przypadku telefonu z androidem pierwszym krokiem będzie pobranie MELON VPS’a ze sklepu Google Play.

Posłuży nam do zmiany lokalizacji telefonu (tak w dużym skrócie!)

Po zainstalowaniu, kolejnym krokiem będzie wybranie lokalizacji np. Singapur – bo tam zwykle gra na czas testów dostępna jest znacznie szybciej. Gdy nasz telefon zmieni już swój VPN, możemy podjąć kolejne kroki.

Teraz zajmiemy się usunięciem z telefonu swojego konta Google. Niestety, nie możemy pobrać gry na już założone w Polsce konto. Ale spokojnie, konto nie zostanie usunięte całkowicie – jedynie przestanie być powiązane z waszym telefonem. Opcje te mogą być w innych miejscach, zależnie od rodzaju waszego telefonu. W moim przypadku było to Ustawienia> Chmura i Konta> i tu mogłam znaleźć listę podpiętych kont. Należy usunąć wszystkie powiązane z Google.

Kolejnym krokiem jest przejście  w ustawieniach do zakładki APLIKACJE i wstrzymanie aplikacji Sklep Google Play. Po wstrzymaniu niżej szukamy opcji PAMIĘĆ gdzie czyścimy dane na urządzeniu.

Ostatnim już krokiem będzie zalogowanie się do Google Play i stworzenie nowego konta. Tak oto Rush Wars powinno być dla nas dostępne.

IOS

W przypadku iPhona mamy nieco łatwiej. Wystarczy przejść do ustawień konta i zmienić region na przykładowo Canada. Trzeba będzie podać dane. Same dane mogą być wymyślone, a przykładową lokalizację możemy wpisać taką: (Tu przykład zaprezentowany przez Youtubera Elaphekce)

lub inny przykład:

Po zmianie powinno nam wyszukać w appstore grę Rush Wars.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Gry