w

Symulator moderatora popularnej streamerki? Sony i Microsoft odcinają się od zbierającej negatywne opinie gry Gamer Girl

Gracze negatywnie oceniają zapowiedzianą wczoraj grę Gamer Girl.


Sony i Microsoft postanowiło zaprezentować wczoraj najnowszą produkcję studia FMV Future. Dość kontrowersyjna i popularna tematyka nie spodobała się jednak graczom, którzy zalali zwiastuny falą krytyki.

Moderator streamerki Abicake99

16 lipca na kontach społecznościowych Sony i Xbox pojawił się zwiastun najnowszej gry Gamer Girl z gatunku Full Motion Video. Zadaniem użytkowników będzie wybieranie przeróżnych opcji wyświetlających się na ekranie i zapewnienie bezpieczeństwa oraz zwiększenie popularności znanej gwieździe internetowej. Oprócz tego społeczność dostanie możliwość blokowania dowolnych widzów i prywatnego czatowania z gwiazdą.

Do tej pory zazwyczaj twórcy gier o podobnej tematyce stawiali na wcielenie gracza w życie YouTubera, a nie moderatora jak jest w tym przypadku.

Video

Po tym zwiastunie na Gamer Girl spadła ogromna krytyka, gracze między innymi zarzucali sztuczność, powielanie stereotypów, negatywnie przedstawianie kobiet streamerek i okropną grę aktorską. Widząc to Microsoft i Sony postanowiło zmienić statusów filmów na prywatny.

DołączObserwuj
Więcej z Gry